Home » Какво е важно да знаете за нас!

Какво е важно да знаете за нас!

ТАКА ПОСРЕЩАМЕ НАШИТЕ РОДИТЕЛИ И ДЕЦА!

Детска градина „Надежда“ се намира в центъра на града  със седалищe: ж.к.“Пърличев“№14. Детското заведение се помещава в построена за целта по типов проект двуетажна сграда.Сградата е съобразена с всички санитарно-хигиенни изисквания и условия за правилно отглеждане и възпитание на децата и за провеждането на цялостен , качествен и пълноценен педагогически процес. Детската градина е открита през 1974година.

Детското заведение е газифицирано, разполага със слънчеви колектори за загряване на водата, басейн за закалителни процедури през летния сезон.

Детската градина  се състои от 4 групи „Мики Маус“, „Приятели“, „Слънчо“, „Звездичка“.Всяка група се състои от занималня, спалня, сервизно помещение, офис, съблекалня.

Учители: Мая Баросова и Ася Паламарова

Учители: Беатриче Димитрова и Светлана Йорданова

Учители: Виолета Петкова и Александър Симеонов

Учители: Мая Димитрова и Галя Иванова

Към детската градина са обособени административен и кухненски блок.

Всички помещения в детската градина са в добро състояние-естетически и функционално подредени, осигуряващи емоционален комфорт на децата и персонала.

Подредбата на МТБ и цветовото оформяне на помещенията са съобразени с ергономичните норми и правилата за охрана на труда и са дело на екипа на съответната група.

Дворът е обширен и добре поддържан.Обособени са площадки за всяка група, които са снабдени с уреди и съоръжения за игра,

февруари 2020
П В С Ч П С Н